29 Niedziela Zwykła – 20.10. 2013 r.

1. Gościmy w parafii misjonarza Ojca Michała Wziętka, Salezjanina od 23 lat pracującego w Zambii, który głosi słowo Boże i prosi o ofiary do puszek na parafię w Zambii. Dziś także przeżywamy Niedzielę Misyjną. Naszymi modlitwami pragniemy wspierać wszystkich pracujących na terenach misyjnych. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Miesiąc październik poświęcony jest Matce Bożej Różańcowej. Dzieci zapraszamy w październiku na nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe przez cały miesiąc po wieczornych Mszach św.
    • W poniedziałek 21 października – Bł. Jakuba Strzemię. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha.
    • We wtorek 22 października – Bł. Jana Pawła II, papieża.
    • W środę 23 października – zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek 24 października – wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa na spotkanie po wieczornej Mszy św. w salce.
    • W przyszłą niedzielę 27 października – Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie o godz. 16.30 w salce
  1. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  2. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Krzysztof Różański, lat 77 z ul. Kartuskiej
    • Śp. Władysław Kęska, lat 83 z ul. Zakosy