31 Niedziela Zwykła – 03.11. 2013 r.

1. Wymiana Tajemnic Żywego Różańca w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

2. Spotkanie Rodziny franciszkańskiej we wtorek o godz. 16.30.

3. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę po wieczornej Mszy św.

4. W tym tygodniu wznawiamy katechezy przygotowawcze do I Komunii Św.

5. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 17.15 oprócz niedziel. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił Ks. Bogdan Rudnicki – pallotyn, który będzie również rozprowadzał swoją książkę „Kochając życie nad życie”, a za dwa tygodnie w niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołom prześladowanym.

7. Składamy serdeczne podziękowania paniom, które uporządkowały i posprzątały groby kapłanów na cmentarzu oraz paniom, które przez cały rok opiekowały się i pielęgnowały klomby wokół kościoła. Bóg, zapłać

8. Dary dla rodzin biednych i ubogich będą wydawane w środę 6 listopada od godz. 14.00.

• W poniedziałek 4 listopada – Św. Karola Boromeusza, biskupa
  • W czwartek 7 listopada – I czwartek miesiąca. Modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
  • W sobotę 9 listopada – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

10. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

11. Zapraszamy wiernych wraz z kapłanami na doroczną Mszę św. za zmarłych biskupów i kapłanów archidiecezji gdańskiej i diecezji pelplińskiej, która będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia w czwartek, 7 listopada br. o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku-Oliwie.