33 Niedziela Zwykła – 17.11. 2013 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę klerycy zbierają ofiary na tacę przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne w Gdańsku Oliwie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 17.15 oprócz niedziel. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach  we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
 3. W przyszłą niedzielę na Sumie o godz. 13.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane od I niedzieli Adwentu w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła.
 4. W tym tygodniu:
  • W  poniedziałek 18 listopada – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • We wtorek 19 listopada – Bł. Salomei, dziewicy
  • W środę 20 listopada – Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
  • W czwartek 21 listopada – Ofiarowanie NMP
  • W piątek 22 listopada  – Św. Cecyli, dziewicy i męczennicy
  • W przyszłą niedzielę 24 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 5. Dary dla rodzin biednych i potrzebujących będą wydawane w środę od godz. 14.00.
 6. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkania w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy św.
 7. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 8. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Teresę Więckowską, lat 74 z ul. Malczewskiego

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”100%” height=”” background_color=”#FFFFFF” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]
Po raz kolejny na Uniwersytecie Gdańskim pod patronatem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego odbędzie się w dniach 22-24 listopada Konferencja naukowa pod hasłem Rodzina w sieci, sieć w Rodzinie, która podejmie tematy związane z budowaniem więzi w rodzinie i przeciwstawieniem się wszelkim presjom negatywnym, chcącym zniszczyć rodzinę i wartości chrześcijańskie. Wszystkich którym leży na sercu dobro rodziny i młodego pokolenia, zapraszamy na konferencję, bliższe informacje wywieszone są na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła. Serdecznie zapraszamy. (Towarzystwo Edukacyjne Lokomotywa, Centrum Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych oraz NSZZ Solidarność).[/dropshadowbox]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.