Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – 24.11.2013 r.

1. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Kończy się rok liturgiczny i duszpasterski. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nowy Rok Kościelny, który przeżywać będziemy pod hasłem „Uwierzyć w Syna Bożego”.
  2. W dzisiejszą niedzielę na Sumie o godz. 13.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane od I niedzieli Adwentu w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na pomoc poszkodowanym na Filipinach. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Różaniec za Ojczyznę codziennie o 17.30.
  5. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  6. Apostolat Maryjny zaprasza w środę 27 listopada wszystkich czcicieli Maryi Niepokalanej na spotkanie o godz. 16.30 oraz na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18.00.
  7. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach w czwartek o godz. 18.00.
  8. Na spotkanie dla rodziców dzieci I-Komunijnych zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św.
  9. W przyszłą I niedzielę Adwentu rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Programy wyłożone są na ostatnich ławkach. Rekolekcje poprowadzi Ojciec Mirosław Serzycki z Rynu na Mazurach. Serdecznie zachęcamy do udziału i owocnego przeżycia czasu rekolekcji.
  10. Wizytę duszpasterską – Kolędę rozpoczniemy od poniedziałku 9 grudnia.
    • W sobotę 30 listopada – Św. Andrzeja, Apostoła
  12. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
      • Śp. Ryszarda Dampsa, lat 65 z ul. Kartuskiej
      • Śp. Ryszarda Boguckiego, lat 81 z ul. Malczewskiego

Polecajmy naszych zmarłych Bożemu miłosierdziu.