2 Niedziela Adwentu – 08.12. 2013 r.

1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na paczki świąteczne dla biednych rodzin. Ofiary można składać również do skarbony przy figurze św. Antoniego. W kaplicy Matki Bożej można do koszy składać produkty żywnościowe o dłuższej przydatności do spożycia dla rodzin potrzebujących. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30
  3. Msze św. „Roratnie” od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki również o godz. 6.30. Zachęcamy, aby dzieci przynosiły z sobą lampiony. W czasie adwentu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  4. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe kościoła.
  5. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha  w poniedziałek po wieczornej Mszy św., a także we wtorek na spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o godz. 16.30.
  6. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek – 09.12. – Szara 5 A B, 25, 26, 27 A B, 29
    • Wtorek – 10.12. – Szara 7 F, 9 A B, 10, 11, 21, 23, 28, 30, 37, 38, Skrajna
    • Środa – 11.12. – Szara 7 A B C D E
    • Czwartek – 12.12. – Szara 22, 32/33, Struga, Lema, Huberta
    • Piątek – 13.12. – Osiedle „Wolne Miasto”, Magnoliowa, Cedrowa, Łabędzia, Wiśniowa, Matecznikowa, osiedle ” Nad Potokiem”
    • Sobota – 14.12. – Myśliwska, Olchowa, Jarzębinowa, Czereśniowa, Śliwkowa, Cisowa, Stolema
    • Poniedziałek – 16.12. – Zielony Stok
  7. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych przeprowadzi w naszej parafii kiermasz pamiątek. Dochód przeznaczony jest na pomoc rodzinom wielodzietnym.
    • W  piątek 13 grudnia – Św. Łucji, dziewicy i męczennicy
    • W sobotę 14 grudnia – Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  9. W gablotach są wywieszone programy pielgrzymek na uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II.
  10. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Prosimy o większe zainteresowanie i zachęcamy do licznego nabywania i czytania czasopism religijnych.
    • Śp. Maria Nowik, lat 59 z ul. Bądkowskiego
    • Śp. Maria Domagała, lat 80 z ul. Łabędziej