3 Niedziela Adwentu – 15.12. 2013 r.

1. Dzisiejsza III Niedziela Adwentu – GAUDETE (radujcie się), rozpoczyna kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych przeprowadzi w naszej parafii kiermasz pamiątek. Dochód przeznaczony jest na pomoc rodzinom wielodzietnym.
  3. Ofiary na paczki świąteczne dla biednych rodzin można składać do skarbony przy figurze św. Antoniego. W kaplicy Matki Bożej do czwartku można do koszy składać produkty żywnościowe o dłuższej przydatności do spożycia dla rodzin potrzebujących. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  4. Dary dla rodzin potrzebujących będą wydawane w piątek 20 grudnia od godz. 14.00.
  5. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30
  6. Msze św. „Roratnie” od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki również o godz. 6.30. Zachęcamy, aby dzieci przynosiły z sobą lampiony. W czasie adwentu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  7. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe kościoła.
  8. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha  w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy św.
  9. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek – 16.12. – Zielony Stok
    • Wtorek – 17.12. – Pagórkowa, Lipowa, Malczewskiego 78 A, E
    • Środa – 18.12. – Malczewskiego 78 B, C, D, F, G, H
    • Czwartek – 19.12. – Malczewskiego 90, 90 A, 90 B
    • Piątek – 20.12. – Malczewskiego 37 – 116
    • Sobota – 21.12. – Kłopot, Pobiedzisko, Ogińskiego 16 A B, + domki
  10. W gablotach są wywieszone programy pielgrzymek na uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II.
  11. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Prosimy o większe zainteresowanie i zachęcamy do licznego nabywania i czytania czasopism religijnych.