3 Niedziela Adwentu – 15.12. 2013 r.

 1. Dzisiejsza III Niedziela Adwentu – GAUDETE (radujcie się), rozpoczyna kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
 2. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych przeprowadzi w naszej parafii kiermasz pamiątek. Dochód przeznaczony jest na pomoc rodzinom wielodzietnym.
 3. Ofiary na paczki świąteczne dla biednych rodzin można składać do skarbony przy figurze św. Antoniego. W kaplicy Matki Bożej do czwartku można do koszy składać produkty żywnościowe o dłuższej przydatności do spożycia dla rodzin potrzebujących. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
 4. Dary dla rodzin potrzebujących będą wydawane w piątek 20 grudnia od godz. 14.00.
 5. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30
 6. Msze św. „Roratnie” od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki również o godz. 6.30. Zachęcamy, aby dzieci przynosiły z sobą lampiony. W czasie adwentu w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
 7. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe kościoła.
 8. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana Tha  w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy św.
 9. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
  • Poniedziałek – 16.12. – Zielony Stok
  • Wtorek – 17.12. – Pagórkowa, Lipowa, Malczewskiego 78 A, E
  • Środa – 18.12. – Malczewskiego 78 B, C, D, F, G, H
  • Czwartek – 19.12. – Malczewskiego 90, 90 A, 90 B
  • Piątek – 20.12. – Malczewskiego 37 – 116
  • Sobota – 21.12. – Kłopot, Pobiedzisko, Ogińskiego 16 A B, + domki
 10. W gablotach są wywieszone programy pielgrzymek na uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II.
 11. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Prosimy o większe zainteresowanie i zachęcamy do licznego nabywania i czytania czasopism religijnych.