4 Niedziela Adwentu – 22.12. 2013 r.

1. Spowiedź jutro na rannych Mszach św. do godz. 9.00 oraz po południu od godz. 17.00.
  2. We wtorek 24 grudnia wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. rano o godz. 6.30 i 7.30. Spowiedź na rannych Mszach św. do godz. 9.00.
  3. Dzieci z rodzicami zapraszamy na Mszę św. wigilijną o godz. 15.30. Pasterka tradycyjnie o północy. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Matemblewie. Przed Pasterką wspólny śpiew kolęd od 23.30.
  4. W środę 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie pierwszej Mszy św. o godz. 7.00.
  5. W czwartek 26 grudnia Święto Św. Szczepana. Taca z tego święta przeznaczona jest na KUL i nasze uczelnie katolickie. Msze św. w porządku niedzielnym.
  6. W piątek 27 grudnia święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się o godz. 16.00. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św. w salce.
  7. W sobotę 28 grudnia święto Św. Młodzianków Męczenników.
  8. W przyszłą niedzielę 29 grudnia Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa z Nazaretu.
  9. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które przekazały ofiary i dary dla rodzin potrzebujących.
  10. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe kościoła.
  11. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Sobota – 28.12. – Ujeścisko
    • Poniedziałek – 30.12. – Słoneczna Dolina
  12. W gablotach są wywieszone programy pielgrzymek na uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II.
  13. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
    • Śp. Zygfryda Wierzbę, lat 88 z ul. Malczewskiego
    • Śp. Lidię Kędziorską, lat 62 z ul. Telimeny