Uroczystość Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 29.12.2013 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się w intencji wszystkich rodzin.
    • We wtorek 31 grudnia – Św. Sylwestra, papieża. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.
    • W środę 1 stycznia – Św. Bożej Rodzicielki Maryi. Rozpoczynamy Nowy Rok 2014. Msze św. w porządku niedzielnym: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i po południu 18.00. Jest to Światowy Dzień Modlitw o pokój.
    • W czwartek 2 stycznia – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu –  I czwartek miesiąca. Modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
    • W piątek 3 stycznia – I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
    • W sobotę 4 stycznia – kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych po rannych Mszach św. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    • W przyszły poniedziałek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Na wszystkich Mszach św. Poświęcenia kredy i kadzidła. Ofiary składane na tace przeznaczone są cele misyjne. Po południu o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie wspólnoty duszpasterskie na wspólny opłatek do salki katechetycznej.
  4. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek 30.12. – Słoneczna Dolina
    • Czwartek 02.01. – Goszczyńskiego 20, 22, 24, 26, 28, 30