4 Niedziela Zwykła – Ofiarowanie Pańskie – 2.02.2014 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego – przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
 2. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
 3. Trwają prace remontowe w salce przy zakrystii. Pragniemy zaadoptować ją jako nową zakrystię i wyposażyć w nowe meble. Prace obejmują również wymianę instalacji elektrycznej w salce i starej zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Koncelebrowaną Mszę św. dziękczynną w intencji wszystkich rodzin, które przyjęły wizytę duszpasterską – kolędę kapłani odprawią w niedzielę 9 lutego o godz. 13.00.
 5. W tym tygodniu:
  • W poniedziałek 3 lutego – Św. Błażeja, biskupa, patrona od chorób gardła. Po wszystkich Mszach św. Błogosławieństwo Św. Błażeja. Po wieczornej Mszy św. wymiana Tajemnic Żywego Różańca.
  • We wtorek 4 lutego wspólnota Franciszkańska zaprasza na spotkanie o godz. 16.30.
  • W środę 5 lutego – Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  • W czwartek 6 lutego – Św. Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to I czwartek miesiąca. Modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
  • W piętek 7 lutego spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
  • W przyszły wtorek 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych. Wszystkich starszych, chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 połączoną z przyjęciem sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdzkim. Prosimy o przekazanie informacji chorym i starszym oraz o pomoc w dotarciu lub dowiezieniu do kościoła.
 6. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 7. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Urszulę Czereucho, lat 100 z ul. Kolonia Zręby