5 Niedziela Zwykła – 09.02.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Trwają prace remontowe w salce przy zakrystii. Pragniemy zaadoptować ją jako nową zakrystię i wyposażyć w nowe meble. Prace obejmują również wymianę instalacji elektrycznej w salce i starej zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Koncelebrowaną Mszę św. dziękczynną w intencji wszystkich rodzin, które przyjęły wizytę duszpasterską kapłani odprawią dzisiaj o godz. 13.00.
    • W poniedziałek 10 lutego – Św. Scholastyki, dziewicy. Po wieczornej Mszy św. wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
    • We wtorek 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych. Wszystkich starszych, chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 połączoną z przyjęciem sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdzkim. Prosimy o przekazanie informacji chorym i starszym oraz o pomoc w dotarciu lub dowiezieniu do kościoła.
    • W czwartek 13 lutego – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
    • W piątek 14 lutego – Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy oraz Św. Walentego
  5. Wznawiamy katechezy przygotowujące dzieci do I-Komunii Św. Katechezy odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 15.30 i 16.30.
  6. Dziś po wieczornej Mszy św. – spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania około godz. 18.45.
  7. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 24 – 27 kwietnia do Częstochowy, Zakopanego, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Koszt wynosi 490 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  8. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.