6 Niedziela Zwykła – 16.02.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Trwają prace remontowe w salce przy zakrystii. Pragniemy zaadoptować ją jako nową zakrystię i wyposażyć w nowe meble. Prace obejmują również wymianę instalacji elektrycznej w salce i starej zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
    • W czwartek 20 lutego zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy biblijnej na pierwsze spotkanie kręgu biblijnego po wieczornej Mszy św. w salce.
    • W sobotę 22 lutego – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  4. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  5. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 24 – 27 kwietnia do Częstochowy, Zakopanego, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Koszt wynosi 490 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Liselotte Wojciechowską, lat 93 z ul. Pagórkowej
    • Śp. Teresę Chremplewską, lat 86 z ul. Warszawskiej