7 Niedziela Zwykła – 23.02.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Trwają prace remontowe w zakrystii. W minionym tygodniu udało się zamontować nową rozdzielnię instalacji elektrycznej na kościół. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na nowe meble do nowej zakrystii kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
    • We wtorek 25 lutego – o godz. 18.45 spotkanie rodziców dzieci I – Komunijnych. Prosimy o obecność wszystkich rodziców.
    • W czwartek 27 lutego – zapraszamy na spotkanie Apostolatu Maryjnego o godz. 16.30 w salce katechetycznej.
    • W piątek 28 lutego – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  4. Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie dla TV Trwam w jej staraniach o dostęp do multipleksu. Od 15 lutego możemy już oglądać TV Trwam na multipleksie. Jednocześnie prosimy o podpisy w obronie Polskich Lasów i Ziemi. Bliższe informacje na portalu Radia Maryja i w każdym Naszym Dzienniku.
  5. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  6. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 24 – 27 kwietnia do Częstochowy, Zakopanego, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Koszt wynosi 490 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  7. W przedsionku kościoła można złożyć podpis poparcia dla wniosku o referendum w sprawie obrony polskiej ziemi i zachowania dotychczasowej formy funkcjonowania Lasów Państwowych
  8. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w 2 niedzielę Wielkiego Postu. Rekolekcje poprowadzi Ks. Piotr Ramusiewicz.
  9. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.