3 Niedziela Wielkiego Postu – 23.03.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Trwają prace remontowe w zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  4. We wtorek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Na wieczornej Mszy św. dokonamy duchowej adopcji dziecka poczętego.
  5. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. W czwartek 27 marca Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie o godz. 16.30.
  7. We wszystkie  piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. zakończone nabożeństwem modlitewno – adoracyjnym.
  8. We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
  9. Parafia organizuje wyjazd autokarowy na Mszę św. i Drogę Krzyżową na Kalwarii Wejherowskiej w piątej 11 kwietnia. Koszt wynosi 20 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 13.30. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  10. Tradycyjnie w kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim. Ponadto w 5 niedzielę WP odbędzie się zbiórka do puszek na paczki dla biednych i potrzebujących rodzin z naszej parafii.
  11. Panie przygotowujące palmy na Niedzielę Palmową proszą o przynoszenie materiału do robienia palm. Prosimy, aby kto może przyniósł zielony bukszpan.
  12. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, do którego dołączona jest książka Pasja. Cena wynosi 6 zł.