4 Niedziela Wielkiego Postu – 30.03.2014 r.

 1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
 2. Kontynuowane są  prace remontowe w zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.
 4. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
 5. We wszystkie  piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. zakończone nabożeństwem modlitewno – adoracyjnym.
 6. We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
 7. W tym tygodniu:
  • We wtorek 1 kwietnia – zapraszamy na spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o godz. 16.30.
  • W Czwartek 3 kwietnia – zapraszamy po wieczornej Mszy św. na modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie spotkanie dla rodziców dzieci Pierwszokomunijnych.
  • W piątek 4 kwietnia – spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
  • W sobotę 5 kwietnia – po rannych Mszach św. kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niep. SNMP.
  • W przyszłą niedzielę 6 kwietnia – po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.45 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
 8. Parafia organizuje wyjazd autokarowy na Mszę św. i Drogę Krzyżową na Kalwarii Wejherowskiej w piątek 11 kwietnia. Koszt wynosi 20 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 13.30. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
 9. Tradycyjnie w kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim. Ponadto w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na paczki dla biednych i potrzebujących rodzin z naszej parafii.
 10. Panie przygotowujące palmy na Niedzielę Palmową proszą o przynoszenie materiału do robienia palm. Prosimy, aby kto może przyniósł zielony bukszpan.
 11. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 12. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Halinę Dębską, lat 84 z ul. Kartuskiej
  • Śp. Jana Rudek, lat 76 z ul. Telimeny
  • Śp. Halinę Nikołajew, lat 88 z ul. Malczewskiego
  • Śp. Jana Kuchtę, lat 94 z ul. Kartuskiej
  • Śp. Zofię Petrykowską, lat 66 z ul. Malczewskiego