5 Niedziela Wielkiego Postu – 06.04.2014 r.

 1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
 2. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na dary dla rodzin biednych i potrzebujących. Bóg zapłać za złożone ofiary. Trwa również akcja „Pola Nadziei”.  Wolontariusze rozprowadzają przed kościołem żółte żonkile.
 3. Kontynuowane są  prace remontowe w pomieszczeniu na przeciw zakrystii. W dniu dzisiejszym zapraszamy wszystkich parafian do obejrzenia nowej wyposażonej zakrystii. Część mebli została już zapłacona. Ofiary na pozostałą część prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. wymiana tajemnic Żywego Różańca.
 5. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy św.
 6. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na adorację Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św. Nie będzie spotkania kręgu biblijnego.
 7. W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 na parafialną Drogę Krzyżową wokół kościoła.
 8. W Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
 9. Pierwsza spowiedź dla Dzieci I Komunijnych z naszej parafii w sobotę 12 kwietnia o godz. 15.00, a dla dzieci ze szkoły społecznej o godz. 14.00
 10. Za tydzień w Niedzielę Palmową święcenie palm na wszystkich Mszach św. Palmy można nabywać na placu kościelnym. Procesja z palmami na Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30.
 11. Już dziś zachęcamy panie i panów do niesienia baldachimu i chorągwi podczas procesji rezurekcyjnej.
 12. Parafia organizuje wyjazd autokarowy na Mszę św. i Drogę Krzyżową na Kalwarii Wejherowskiej w piątej 11 kwietnia. Koszt wynosi 20 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 13.30. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
 13. W kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim. Ponadto w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na paczki dla biednych i potrzebujących rodzin z naszej parafii.
 14. Panie przygotowujące palmy na Niedzielę Palmową proszą o przynoszenie materiału do robienia palm. Chętne osoby do robienia palm prosimy o przybycie w poniedziałek 7 kwietnia o godz. 10.00 do salki katechetycznej.
 15. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.