3 Niedziela Wielkanocna – 04.05.2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę wolontariusze zbierają ofiary do puszek na wyjazd i pomoc dzieciom w Kazachstanie.
  2. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek 5 maja – po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wymianę tajemnic Żywego Różańca. W związku z tym, że zmniejszyła się ilość Róż, (odpadła Róża 2 i 7) w poniedziałek zmienimy numerację Róż. Prosimy o obecność i pozostanie po nabożeństwie wszystkie Panie Zelatorki na wymianie.
  4. We wtorek 6 maja – Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba. Zapraszamy na spotkanie III Zakonu Św. Franciszka o godz. 16.30.
  5. W środę 7 maja – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św. Po wieczornej Mszy Św.
  6. Również w środę o godz. 16.00 próba dzieci przed I Komunią św.
  7. W czwartek 8 maja – uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krąg Biblijny.
  8. Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci rocznicowych na spotkanie w piątek 9 maja o godz. 19.00.
  9. Przez cały miesiąc maj zapraszamy o godz. 20.30 na uroczyste nabożeństwa majowe zakończone Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwa majowe będą również sprawowane po wieczornych Mszach św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwa majowe odbywają się tradycyjnie o godz. 19.00. Począwszy od maja pragniemy każdego 13 dnia miesiąca do października o godz. 20.00 gromadzić się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła.
  10. Chorych kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną w przyszłą sobotę 10 maja.
  11. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Jana Topolewskiego, alt 79 z Pruszcza Gdańskiego
    • Śp. Teresę Szumską, lat 72 z ul. Wąsowicza