4 Niedziela Wielkanocna – 11.05.2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele.
  2. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 12 maja – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • We wtorek 13 maja – zapraszamy o godz. 20.00 na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją wokół kościoła z rozważaniami tajemnic Różańca św.
    • W środę 14 maja – święto Św. Macieja Apostoła.
    • W czwartek 15 maja – zapraszamy wszystkie wspólnoty naszej parafii na Adorację Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św. zakończoną indywidualnym błogosławieństwem. Po nabożeństwie zapraszamy do salki katechetycznej na Krąg Biblijny.
    • W piątek 16 maja – święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
    • W sobotę 17 maja – przypada dzień imienin Ks. Abp Sławoja Leszka Głódźia. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.
  4. W sobotę 17 maja o godz. 11.00 odbędzie się Uroczystość I – Komunii Św. dzieci ze Szkoły Towarzystwa Społeczno Oświatowego. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek po południu o godz. 15.30.
  5. W przyszłą niedzielę 18 maja dzieci z naszej parafii przeżyją uroczystość I – Komunii Św. Uroczystość rozpocznie się o godz. 9.30. Serdecznie prosimy parafian, aby Mszę św. o godz. 10.00 pozostawili do dyspozycji rodzin tych dzieci. Prosimy, aby od godz. 9.00 nie parkować samochodów na placu kościelnym. Nabożeństwo wraz z rozdaniem pamiątek po południu o godz. 16.00. Próby dla dzieci w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 16.00. Dzieci I – Komunijne w białym tygodniu będą przychodzić na Msze św. o godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę 17 maja o godz. 14.00.
  6. Rocznica I – Komunii Św. w niedzielę 25 maja o godz. 11.30.
  7. Przez cały miesiąc maj zapraszamy o godz. 20.30 na uroczyste nabożeństwa majowe zakończone Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwa majowe będą również sprawowane po wieczornych Mszach św.
  8. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Henryka Teichert, lat 85 z ul. Kartuskiej
    • Śp. Annę Ślazyk, lat 93 z ul. Struga