5 Niedziela Wielkanocna – 18.05.2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę 18 maja dzieci z naszej parafii przeżyją uroczystość I – Komunii Św. Uroczystość rozpocznie się o godz. 9.30. Serdecznie prosimy parafian, aby Mszę św. o godz. 10.00 pozostawili do dyspozycji rodzin tych dzieci. Prosimy, aby od godz. 9.00 nie parkować samochodów na placu kościelnym. Nabożeństwo wraz z rozdaniem pamiątek po południu o godz. 16.00. Dzieci I – Komunijne w białym tygodniu będą przychodzić na Msze św. o godz. 17.00.
    • We wtorek i środę 20 i 21 maja – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • W sobotę 24 maja – wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych. Jest to dzień modlitw za Kościół w Chinach.
    • W przyszły poniedziałek 26 maja – odbędzie się uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Sakramentu udzieli Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź o godz. 17.00. Msze św. przyjęte na godz. 18.00 zostaną odprawione rano. Nowenna do Ducha św. codziennie o godz. 19.00.
  3. Rocznica I – Komunii Św. w niedzielę 25 maja o godz. 11.30. Dzieci zapraszamy na próbę w środę 21 maja o godz. 15.30. Spowiedź w sobotę 24 maja o godz. 15.00.
  4. Do końca maja zapraszamy o godz. 20.30 na uroczyste nabożeństwa majowe zakończone Apelem Jasnogórskim. Nabożeństwa majowe sąrównież sprawowane po wieczornych Mszach św.
  5. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego wraz z dodatkiem Adchortacji Apostolskiej „Familiaris Consortio”.