6 Niedziela Wielkanocna – 24.05.2014 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 26 maja -wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana. Jest to również Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych matkach. W tym dniu odbędzie się uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Sakramentu udzieli Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź o godz. 17.00. Msze św. przyjęte na godz. 18.00 zostaną odprawione rano.
    • We wtorek 27 maja – Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek 29 maja – Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
    • W piętek 30 maja – rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. codziennie po wieczornej Mszy św.
    • W sobotę 31 maja – Św. Nawiedzenia NMP.
    • W przyszłą niedzielę 1 czerwca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to zarazem Światowy Dzień Dziecka.
  3. Do soboty 31 maja zapraszamy o godz. 20.30 na uroczyste nabożeństwa majowe zakończone Apelem Jasnogórskim.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych i Rada Osiedla Wzgórze Mickiewicza zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 1 czerwca w godz. 10.00 – 13.00 przy placu zabaw – róg Soplicy i Wojskiego.
  5. Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku i Rada Osiedla Siedlce zapraszają na wykłady pana Andrzeja Januszajtisa – znanego popularyzatora wiedzy o Gdańsku 4 czerwca o godz. 18.40 o historii kościoła Chrystusa Króla w salce parafialnej przy ul. Ks. Rogaczewskiego. Również 5 czerwca o godz. 18.30 w naszym kościele zapraszamy na wykład o dziejach kościoła Św. Franciszka z Asyżu. Bliższe informacje w gablotach.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Apolonię Zakrzewską, lat 87 z ul. Fromborskiej