12 Niedziela Zwykła – 22.06.2014 r.

• We wtorek 24 czerwca – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
    • W środę 25 czerwca – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek 26 czerwca – dzieci i młodzież, która kończy rok szkolny oraz rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 8.00
    • W piątek 27 czerwca – uroczystość NSPJ. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • W sobotę 28 czerwca – Niepokalanego Serca NMP.
    •  W przyszłą niedzielę 29 Czerwca – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Zbierane w tym dniu ofiary na tacę są przeznaczone na Stolicę Apostolską – tzw. „Świętopietrze”.
    • Do końca Oktawy Bożego Ciała z niedzielą włącznie, procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie asysty do niesienia chorągwi oraz panów do niesienia baldachimu.
    • Wszystkich parafian, a w szczególności dziewczynki sypiące kwiatki zachęcamy do licznego udziału przez całą Oktawę Bożego Ciała.
  3.  Do końca czerwca zapraszamy na nabożeństwa do NSPJ po wieczornych Mszach Św.
  4.  W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
  5. Od dzisiejszej niedzieli są zbierane podpisy pod Obywatelskim Projektem Ustawy „Stop pedofilii”, by ochronić dzieci przed demoralizacją. By wziąć udział w akcji niezbędny jest numer pesel.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Zygmunta Brzoskowskiego, lat 79 z ul. Łostowickiej