15 Niedziela Zwykła – 13.07.2014 r.

2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy do naszej parafii na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
    • W dzisiejszą niedzielę zapraszamy o godz. 20.00 na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją wokół kościoła z rozważaniem tajemnic Różańca św. Prosimy zabrać ze sobą świece.
    • We wtorek 15 lipca – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • W środę 16 lipca – NMP z Góry Karmel.
    • W przyszłą niedzielę 20 lipca – rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Po sumie o godz. 13.00 odbędzie się poświęcenie nowych pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
  4. Nasz Parafialny Zespół Caritas uczestniczy w akcji Caritasu Archidziecezji Gdańskiej: „Tornister pełen uśmiechu”. Dlatego są rozprowadzane wśród chętnych parafian puste plecaki, do których będzie można zakupić przybory szkolne. Pozostało jeszcze 6 plecaków. Wypełnione plecaki prosimy w połowie sierpnia przynieść na parafię.
  5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Marię Bartoszewicz, lat 98 z ul. Zakopiańskiej
    • Śp. Mariana Kubiak, lat 70 z ul. Kartuskiej