17 Niedziela Zwykła – 27.07. 2014 r.

2. Od piątku rozpoczynamy nowy miesiąc. Sierpień to miesiąc pielgrzymek zmierzających na Jasną Górę do tronu Królowej Polski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich pątnikach upraszając im potrzebnych łask Bożych i sił  trudach pielgrzymowania. Sierpień to również miesiąc trzeźwości i abstynencji. Módlmy się w tym miesiącu za wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich rodziny, prosząc o dar trzeźwości. Niech nasza wstrzemięźliwość wyprosi u Boga łaskę wytrwania i wyjścia z nałogu dla wszystkich uzależnionych.
  3. Zapraszamy do naszej parafii na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
    • W czwartek 31 lipca – Św. Ignacego z Loyoli, kapłana
    • W piątek 1 sierpnia – Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 17.30. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
    • W sobotę 2 sierpnia – zapraszamy po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Janina Kęska, lat 85 w ul. Marynarki Polskiej