20 Niedziela Zwykła – 17.08.2014 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie o godz. 17.30.
 2. Zapraszamy do naszej parafii na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
 3. W tym tygodniu:
  • W środę 20 sierpnia – Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • W czwartek 21 sierpnia – Św. Piusa X. Po Mszach św. można uczcić relikwie Świętego.
  • W piątek 22 sierpnia – NMP Królowej
 4. Do końca sierpnia biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
 5. Bierzmowanie dla dorosłych odbędzie się w poniedziałek 15 września br. o godz. 17.30 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się z metrykami chrztu w biurze parafialnym.
 6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Wypełnione plecaki prosimy przynieść na parafię, aby pod koniec miesiąca obdarować nimi dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.
 7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuarium MB w Trąbkach Wielkich. Wyjazd 9 września o godz. 16.15 spod kościoła. Koszt 15 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii po Mszach św. i biurze parafialnym.
 8. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.