23 Niedziela Zwykła – 07.09.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 8 września – święto Narodzenia NMP
    • W piątek 12 września – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
    • W sobotę 13 września – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 20.00 zapraszamy na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją i rozważaniem tajemnic Różańca św. Prosimy zabrać ze sobą świece.
    • W przyszłą niedzielę 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  3. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Mszę św. dziękczynną w intencji ofiarodawców odprawimy w niedzielę 14 września o godz. 11.30.
  4. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministranci prosimy o kontakt z Ks. Michałem.
  5. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
  8. W gablocie można zapoznać się z programem uroczystości odpustowych w sanktuarium Maryjnym w Trąbkach Wielkich i w Swarzewie. Nastąpiła zmiana terminu pielgrzymki parafialnej do Trąbek Wielkich. Wyjeżdżamy w czwartek 11 września o 16:15. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  9. Bierzmowanie dla dorosłych odbędzie się w poniedziałek 15 września br. w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się z metrykami chrztu w biurze parafialnym.
  10. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Ryszarda Garwolińskiego, lat 88 z ul. Kartuskiej