24 Niedziela Zwykła – 14.09.2014 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej
    • We wtorek 16 września – wspomnienie Św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
    • W czwartek 18 września – Św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski
    • W sobotę 20 września – Św. męczenników: Andrzeja Kim Tegon i Pawła Chong Hasang oraz Towarzyszy
    • W przyszłą niedzielę 21 września – zbiórka do puszek na potrzeby uczelni katolickich. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministranci prosimy o kontakt z Ks. Michałem.
  4. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 15 września o godz. 18.45 lub w czwartek 18 września o godz. 16.00. Rodziców bierzmowanych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 21 września po wieczornej Mszy św. okołogodz.19.00.
  6. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
  7. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Władysławę Wolf, lat 90 z ul. Czereśniowej