25 Niedziela Zwykła – 21.09.2014  r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę – zbiórka do puszek na potrzeby uczelni katolickich. Bóg zapłać za złożone ofiary.
    • We wtorek 23 września – Św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana.
    • W czwartek 25 września – Bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
    • W sobotę 27 września – Św. Wincentego a Paulo, kapłana. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  4. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministranci prosimy o kontakt z Ks. Michałem.
  5. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 15 września o godz. 18.45 lub w czwartek 18 września o godz. 16.00. Rodziców bierzmowanych zapraszamy na spotkanie w dzisiejszą niedzielę po wieczornej Mszy św. około godz.19.00.
  7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
  8. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Rafała Jaroszewskiego, lat 25 z ul. Kartuskiej
    • Śp. Janusza Straszaka, lat 85 z ul. Szarej