29 Niedziela Zwykła – 19.10.2014 r.

1.  Dziś także przeżywamy Niedzielę Misyjną. Naszymi modlitwami pragniemy wspierać wszystkich pracujących na terenach misyjnych. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
    • W poniedziałek 20 października – Św. Jana Kantego, kapłana.
    • We wtorek 21 października – Bł. Jakuba Strzemię, kapłana.
    • W środę 22 października – Św. Jana Pawła II, Papieża. Po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego. Po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha.
    • W sobotę 25 października – w nocy następuje zmiana czasu z letniego na zimowy.
    • W przyszłą niedzielę 26 października – rozpoczynamy rekolekcje ewangelizacyjne, które poprowadzi Ks. Łukasz Wisiecki z diecezji Pelplińskiej. Rekolekcje odbędą się w dniach 26-29 października. Nauki w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 20 w Kościele. Ulotki zapraszające na rekolekcje są rozłożone na ostatnich ławkach w Kościele. Oprawę muzyczną poprowadzi zespół muzyczny „Familia HP”. Po Mszy św. o godz. 10.00 koncert pieśni tego zespołu.
    • Zapraszamy dzieci na nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe przez cały miesiąc po wieczornych Mszach św.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego, również o godz. 19.15 spotkanie KSM.
  4. Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła oraz przy bocznych wyjściach. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  5. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  6. Przywracamy w naszej parafii stary zwyczaj odmawiania krótkiej modlitwy do św. Michała Archanioła na zakończenie Mszy Świętej. Teksty wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do wspólnego odmawiania.