32 Niedziela Zwykła – 09.11.2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy 6 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tej niedzieli będzie „Syria”. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 17.15 oprócz niedziel. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
  3. Od dzisiejszej niedzieli możemy oglądać wystawę związaną z życiem i pracą oraz prześladowaniem i męczeńską śmiercią Ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 Pan dr Karol Nawrocki z IPN wygłosi wykład na temat Ks. Jerzego pt. „Kapłan Niezłomny. Z życia i śmierci Ks. Jerzego”. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.
    • W poniedziałek 10 listopada – Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • We wtorek 11 listopada – Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada 96 r. odzyskania niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00.
    • W środę 12 listopada – Św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • W czwartek 13 listopada – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
    • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2016 r.
  5. Kartki na wypominki są jeszcze wyłożone z tyłu kościoła. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę 12 listopada po wieczornej Mszy Św.
  7. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 13 listopada po wieczornej Mszy Świętej.
  8. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Tadeusz Sochaczewski, lat 92 z ul. Kartuskiej
    • Śp. Zenon Błaszczyk, lat 67 z ul. Telimeny