33 Niedziela Zwykła – 16.11.2014 r.

1. Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach we wszystkie czwartki listopada o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę taca przeznaczona jest na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, które odbędą się w 2016 r.
  3. Zachęcamy do oglądania wystawy związanej z życiem, pracą oraz prześladowaniem i męczeńską śmiercią Ks. Jerzego Popiełuszki.
    • W poniedziałek 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • We wtorek 18 listopada – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • W środę 19 listopada – Bł. Salomei, zakonnicy.
    • W czwartek 20 listopada – Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    • W piątek 21 listopada – Ofiarowanie NMP.
    • W sobotę 22 listopada- Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne.
  5. W przyszłą niedzielę na Sumie o godz. 13.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane od I niedzieli Adwentu w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii  oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła.
  6. Również w przyszłą niedzielę klerycy zbierają ofiary na tacę przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne w Gdańsku Oliwie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę 19 listopada po wieczornej Mszy Św.
  8. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 20 listopada po wieczornej Mszy Świętej.
  9. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Krystyna Bogdziewicz, lat 72 z ul. Domeyki
    • Śp. Maria Dulska Walter, lat 94 z ul. Malczewskiego