34 Niedziela – 23.11.2014 r. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. W ostatnią niedzielę roku liturgicznego oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Kończy się rok liturgiczny i duszpasterski. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nowy Rok Kościelny, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  2. W dzisiejszą niedzielę na Sumie o godz. 13.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będą one rozprowadzane od I niedzieli Adwentu w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.
  5. Różaniec za Ojczyznę codziennie o 17.30.
  6. Wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.
  7. Apostolat Maryjny zaprasza w czwartek 27 listopada wszystkich czcicieli Maryi Niepokalanej na spotkanie o godz. 16.30 oraz na uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18.00.
  8. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach w czwartek o godz. 18.00.
  9. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 27 listopada po wieczornej Mszy św.
  10. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  11. W przyszłą I niedzielę Adwentu rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Programy wyłożone są na ostatnich ławkach. Serdecznie zachęcamy do udziału i owocnego przeżycia czasu rekolekcji.
  12. Wizytę duszpasterską – Kolędę rozpoczniemy od poniedziałku 8 grudnia.
    • W poniedziałek 24 listopada – Św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy, męczenników.
  14. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, oraz również świece Wigilijne „Caritas” na pomoc rodzinom w potrzebie.
    • Śp. Jadwigę Gontarczuk, lat 88 z ul. Zosi
    • Śp. Zofię Marszałek, lat 88 z ul. Kartuskiej