04 Niedziela Adwentu – 21.12.2014 r.

1. Od poniedziałku do środy zapraszamy na Roraty o godz. 6.30. Spowiedź w poniedziałek, wtorek i środę na rannych Mszach św. do godz. 9.00 oraz po południu od godz. 17.00.
  2. W środę 24 grudnia wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. rano o godz. 6.30, 7.30.
  3. Dzieci z rodzicami zapraszamy na Mszę św. wigilijną o godz. 15.30. Pasterka tradycyjnie o północy. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Matemblewie. Przed Pasterką wspólny śpiew kolęd od 23.30.
  4. W czwartek 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie pierwszej Mszy św. o godz. 7.00.
  5. W piątek 26 grudnia Święto Św. Szczepana. Taca z tego święta przeznaczona jest na KUL i nasze uczelnie katolickie. Msze św. w porządku niedzielnym.
  6. W sobotę 27 grudnia święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Spotkanie Apostolatu Maryjnego odbędzie się o godz. 16.30 natomiast o godz. 19.30 zapraszamy na wieczór uwielbienia „Sto lat, Jezu”. W programie: konferencja nt. dawania świadectwa życia chrześcijańskiego, jasełka oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
  7. W przyszłą niedzielę 28 grudnia przypada uroczystość Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa z Nazaretu.
  8. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które przekazały ofiary i dary dla rodzin potrzebujących.
  9. W przyszłym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne.
  10. Poświęcone opłatki są rozprowadzane w kiosku, biurze parafialnym, zakrystii oraz podczas niedzielnych Mszy św. w przedsionkach kościoła. Składane ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe kościoła.
  11. Od dnia 22 do dnia 28 grudnia kolęd nie będzie. Od 29-30 grudnia kolęda na ul. Szarej 5, 7, 9.
  12. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa niedzielnego, książki, modlitewniki, lampiony, wigilijne świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. W szczególny sposób polecamy książkę Drogowskazy Św. Jana Pawła: „Którędy do nieba”.
    • Śp. Helenę Kleban, lat 88 z ul. Kartuskiej