Uroczystość Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 28.12.2014 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się szczególnie w intencji wszystkich rodzin.
    • W poniedziałek 29 grudnia – Św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika
    • W środę 31 grudnia – Św. Sylwestra, papieża. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.
    • W czwartek 1 stycznia – Św. Bożej Rodzicielki Maryi. Rozpoczynamy Nowy Rok 2015. Msze św. w porządku niedzielnym: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i po południu 18.00. Jest to Światowy Dzień Modlitw o pokój. Modlimy się również o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
    • W piątek 2 stycznia – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu – I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
    • W sobotę 3 stycznia – kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych po rannych Mszach św. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    • W przyszły wtorek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła. Ofiary składane na tace przeznaczone są cele misyjne. Po południu o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie wspólnoty duszpasterskie na wspólny opłatek do salki katechetycznej.
  4. Porządek Kolęd na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek 29.12. – Szara 5 A B, 7 A, 9 A B
    • Wtorek 30.12. – Szara 7 B C D E F