03 Niedziela Zwykła – 25.01.2015 r.

1. Ks. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź mianował Ks. Jacka Tabora  proboszczem naszej parafii. Wprowadzenie Ks. Proboszcza odbędzie się w niedzielę 1 lutego  o godzinie 13 00.
  2. Różaniec w intencji śp. Ks. Proboszcza Andrzeja od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 26 stycznia – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
    • W wtorek 27 stycznia – Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa. Na spotkanie Apostolatu Maryjnego zapraszamy o godz. 16.30.
    • We środę 28 stycznia – Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła. Spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy św.
    • W czwartek 29 stycznia zapraszamy wszystkie chętne dzieci, które chcą śpiewać w naszej scholi parafialnej na próbę do salki katechetycznej o godz. 17.30.
    • W sobotę 31 stycznia – Św. Jana Bosko, kapłana.
  4. Z inicjatywy Ks. Proboszcza Andrzeja w naszej parafii znajdują się relikwie św. Jana Pawła II. Nasi parafianie Pani Arleta i Henryk Wiedryccy z rodziną ufundowali i wykonali bursztynowy relikwiarz, który można zobaczyć w dniu dzisiejszym na ołtarzu po każdej mszy św. Pragnieniem Ks. Proboszcza Andrzeja było upowszechnienie kultu św. Jana Pawła II, w związku z tym zostały przygotowane medaliki z wizerunkiem Świętego, które można nabyć w kiosku parafialnym. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone są na kasetkę pancerną, która zostanie zamontowana przy ołtarzu papieskim.
  5. W dniu dzisiejszym Ks. Diakon Mateusz Konkol kończy swoją praktykę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za jego posługę i życzymy owocnych przygotowań do święceń kapłańskich.
  6. Porządek Kolęd:
    • Poniedziałek – 26.01. – Filomatów, Telimeny.
    • Wtorek – 27.01. – Protazego, Świtezianki, Filaretów.
    • Środa – 28.01. – Nowogródzka, Macieja.
    • Czwartek –29.01. – Stolnika, Zosi, Domeyki, Gerwazego i Jankiela.
    • Piątek – 30.01. – Horeszków, Jacka Soplicy, Rusałki.
    • Sobota – 31.01. – Dobrzyńskich, Bartka, ks. Robaka, Rejenta.
  7. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury naszego biuletynu parafialnego.