04 Niedziela Zwykła – 01.02.2015 r.

1. W dzisiejszą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 13.00 pod przewodnictwem J.E. ks. Abp. Sławoja Leszka Głódzia odbędzie się uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza ks. Jacka Tabora.
  2. Różaniec w intencji śp. ks. proboszcza Andrzeja jeszcze w tym tygodniu  od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
    • W poniedziałek 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to tradycyjne wspomnienie Matki Bożej Gromnicznej, zachęcamy, aby przynieść ze sobą świece, które poświęcimy. Wymiana tajemnic różańca po wieczornej Mszy św.
    • We wtorek 3 lutego – Św. Błażeja, biskupa, patrona od chorób Gardła. Po wszystkich Mszach św. Błogosławieństwo Św. Błażeja. Wspólnota Franciszkańska zaprasza na spotkanie o godz. 16.30.
    • W czwartek 5 lutego – Św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Jest to I czwartek miesiąca. Modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za śp. Ks. proboszcza Andrzeja w 30 dzień po śmierci.
    • W piątek 6 lutego – Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczennicy. Jest to I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
    • W sobotę 7 lutego – I sobota miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Ks. Marcin swoich chorych odwiedzi w przyszłym tygodniu. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św.
  4. Porządek Kolęd:
    • Poniedziałek – 02.02. – Asesora, Podkomorzego.
    • Wtorek – 03.02. – Łabędzia, Leśny Potok, Wojskiego.
    • Środa – 04.02. – Jarzębinowa, Cisowa, Stolema, Śliwkowa, Czereśniowa, Kartuska od 306 do 323.
    • Czwartek –05.02. – Olchowa , Lipowa, Wiśniowa, Cedrowa, Osiedle Wolne Miasto.
    • Sobota – 07.02. – Magnoliowa, Matecznikowa, Kartuska 271
    • Poniedziałek 09.02. – Kartuska od 241 do 302
  5. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  6. Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można tam nabyć medaliki z wizerunkiem św. Jana Pawła II. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone są na kasetkę pancerną, która zostanie zamontowana przy ołtarzu papieskim.