06 Niedziela Zwykła – 15.02.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy prace remontowe w drugiej części zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne.  Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
    • W środę 18 lutego – rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w Popielec rano o godz. 7.00, 8.00, 9.00, po południu o godz. 17.00, 18.00 i 19.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja. Od środy do I Niedzieli Wielkiego Postu obchodzimy kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
    • We wszystkie  piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Droga Krzyżowa dla młodzieży o godz. 19.15.
    • We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
    • W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
    • W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego. Spotkanie scholi o godzinie 17.30.
  4. Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się od II Niedzieli Wielkiego Postu – 1 marca, rekolekcje poprowadzi Ks. Damian Nyk. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży rozpoczną się tydzień później – 8 marca.
  5. Spotkanie dla rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę 24.02 po wieczornej Mszy św. około godziny 19.00. Natomiast młodzież bierzmowaną zapraszamy w tym tygodniu na Mszę św. w środę popielcową.
  6. Jutro w poniedziałek ostatni dzień wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Przez 45 dni nawiedzaliśmy wasze domy. Wspólnie z ministrantami jesteśmy bardzo wdzięczni za tak miłe przyjęcie, za wspólną modlitwę i przyjęcie Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy również za ofiary pieniężne, które otrzymaliśmy w czasie kolędy.
  7. Zapraszamy do kiosku parafialnego. Można tam nabyć medaliki z wizerunkiem św. Jana Pawła II. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone są na kasetkę, która zostanie zamontowana przy ołtarzu papieskim.
  8. Do wieczności odeszła nasza Parafianka: Anna Kubiak z ul. Kartuskiej, l. 56