IV Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Kontynuowane są  prace remontowe w zakrystii. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii, biurze parafialnym oraz można przelewać na konto parafialne. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. We wszystkie  piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Droga Krzyżowa dla młodzieży o godz. 19.15
  4. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  5. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu.
  6. We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00.
  7. Tradycyjnie w kaplicy Matki Bożej wystawiony jest kosz na dary dla rodzin potrzebujących. Prosimy o składanie trwałych produktów żywnościowych. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej włącznie. Caritas naszej parafii w dzisiejszą niedzielę przeprowadzi zbiórkę do puszek na paczki wielkanocne dla biednych i ubogich rodzin. Ofiary można również składać do skarbony przy św. Antonim.
  8. W Niedzielę Palmową zapraszamy wszystkie dzieci na godzinę 11.00 na skwerek przy ulicy Malczewskiego i Kościelnej planujemy przemarsz ulicą Szarą do kościoła. Prosimy wszystkie dzieci o przebranie się w stroje z okresu, kiedy po ziemi chodził Pan Jezus.
  9. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 28 – 30 maja do sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, do Świebodzina, Górki Klasztornej, Lichenia oraz Gniezna i Pniew, gdzie znajduje się Sanktuarium Urszuli Ledóchowskiej. Koszt wynosi około 400 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Spotkanie dla chętnych we wtorek po wieczornej Mszy św.
  10. Zapraszamy do kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, bardzo ładne paschaliki wielkanocne, można też nabyć medaliki z wizerunkiem św. Jana Pawła II.
    • Śp. Janina Lewandowska, ul. Zakopiańska, l. 86
    • Śp. Konstancja Babnis, ul. Pana Tadeusza, l. 90