Niedziela Miłosierdzia Bożego – 12.04.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. W związku z 10 rocznicą śmierci naszego wielkiego Polaka Św. Jana Pawła II w naszym kościele dzisiaj w niedzielę o godzinie 14 odbędzie się koncert poświęcony Janowi Pawłowi II pt. Święty Lolek. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie, na którym wystąpi Chór Sceny Muzycznej Gdańsk.
  3. Dziś przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego, a zarazem patronalne święto Caritas. Rozpoczyna się 71 Tydzień Miłosierdzia przeżywany pod hasłem „Caritas dla rodziny”. Z tej okazji dziś zbiórka do puszek przeznaczona na potrzeby naszego diecezjalnego Caritas. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  5. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. Również w czwartek z okazji 10 rocznicy śmierci naszego Rodaka św. Jana Pawła II zapraszamy na Apel Papieski, który będzie się odbywać każdego 16 dnia miesiąca o godzinie 20.30. Po Apelu ucałowanie relikwii.
  7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację z modlitwą wstawienniczą prowadzoną przez wspólnoty.
  8. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 28 – 30 maja do sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, do Świebodzina, Górki Klasztornej, Lichenia oraz Gniezna i Pniew, gdzie znajduje się Sanktuarium Urszuli Ledóchowskiej. Koszt wynosi około 400 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  9. 13 kwietnia rozpoczynają się w Parafii św. Mikołaja w Gdyni Kurs Alfa. Przez kolejnych 10 poniedziałków spotkania na temat wiary.
  10. Zapraszamy do kiosku parafialnego. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, można też nabyć medaliki z wizerunkiem św. Jana Pawła II.
    • Śp. Jerzego Walczak z ul. Szarej, l. 62
    • Śp. Henryka Gajewskiego z ul. Kartuskiej, l. 61