03 Niedziela Wielkanocna – 19.04.2015 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się VII Tydzień Biblijny przeżywany pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  3. W środę 22 kwietnia  – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  5. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie dla tych, którzy zapisali się na wyjazd na naszą Parafialną Pielgrzymkę. Są jeszcze wolne miejsca więc zachęcamy do zapisów.
  7. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki zbierają datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu przekażą każdemu darczyńcy żonkil- kwiat symbolizujący nadzieję. Wesprzyjmy hojnie to dobrze znane dzieło miłosierdzia.
  8. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Irenę Mikulską z ul. Kartuskiej, l. 91