05 Niedziela Wielkanocna – 03.05.2015 r.

 1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
 2. W środę 6 maja – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
 3. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
 4. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację połączoną z Nabożeństwem Majowym.
 5. Nabożeństwa majowe będą w kościele sprawowane po wieczornych Mszach św. Tradycyjnie na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwa majowe odbywają się  przy kapliczce o godz. 19.00, do udziału w których serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godz. 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przeżywają swoją Rocznicę I Komunii św. odbędzie się w czwartek 7 .05  po wieczornej Mszy św.
 7. Przy ołtarzu św. Jana Pawła II można zobaczyć Relikwiarium, które będzie zamontowane w ścianie obok ołtarza.
 8. W ostatnim czasie dokonaliśmy przeglądu części dachu na wieży, częściowo został połatany. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na cele remontowe.
 9. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 10. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Leonarda Stawarz, ul. Słoneczna Dolina  l.88
  • Śp. Ludwika Niezgoda z ul. Malczewskiego, l. 65

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.