06 Niedziela Wielkanocna – 10.05.2015 r.

1. Różaniec za Ojczyznę codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
  2. Jutro w poniedziałek na godzinę 16.30 zapraszamy dzieci rocznicowe na próbę, natomiast w sobotę o godzinie 16.30 zapraszamy na spowiedź św.
  3. W środę 13 maja  – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. Począwszy od maja pragniemy każdego 13 dnia miesiąca do października o godz. 20.00 gromadzić się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła. W tym tygodniu Mszę św. będzie sprawował ks. Andrzej Leszczyński, ekonom naszego Gdańskiego Seminarium Duchownego.
  5. Również w środę o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które w przyszłym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.
  6. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  7. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację połączone z Nabożeństwem Majowym.
  8. W najbliższy piątek w naszym dekanacie rozpocznie się peregrynacja figury Matki Bożej z Lourdes. Powitanie w piątek w parafii św. Maksymiliana na Suchaninie o godzinie 17.30. Natomiast nasza Parafia będzie miała swoją Mszę św. w sobotę o godzinie 14.00. Na tę Mszę św. udamy się w procesji, która wyjdzie z naszego kościoła o godzinie 13.00 i przejdzie ul. Kolonia Zręby do kościoła na Suchaninie. Do udziału w tej mini pielgrzymce serdecznie zapraszamy. Szczegółowy program wywieszony w gablocie przed kościołem.
  9. Nabożeństwa majowe są w kościele sprawowane po wieczornych Mszach św. Tradycyjnie na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwa majowe odbywają się  przy kapliczce o godz. 19.00, do udziału w których serdecznie zachęcamy. Natomiast w sobotę 16 maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym i nauczaniem Św. Jana Pawła II.
  10. W przyszłą niedzielę 17.05 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o godzinie 11.30 odbędzie się Rocznica I Komunii św.
  11. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Liliana Błaszczyk z ul. Telimeny, l. 66
    • Śp. Krzysztof Zęgota z Działek, l. 57