07 Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 17.05.2015 r.

2. W środę po wieczornej Mszy św. wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie.
  3. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  4. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację połączone z nabożeństwem majowym.
  5. W przyszłą niedzielę 24 maja będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jednocześnie na Mszy św. o godzinie 13.00 Przybędzie ks. Abp Sławoj Leszek Głódź, który przeprowadzi Wizytację Duszpasterską Parafii i udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie, które działają przy  Parafii.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele po wieczornych Mszach św. oraz tradycyjnie na Wzgórzu Mickiewicza przy kapliczce o godz. 19.00. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.
  7. Zapraszamy młodzież na wyjazd na spotkanie młodych w Lednicy w sobotę 6 czerwca. Zapisy i szersze informacje u Ks. Michała.
  8. Zostało zamontowane Relikwiarium, w którym przechowywane będą relikwie Św. Jana Pawła II. Koszt tego Relikwiarium to 2000 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  9. Przy wyjściu z Kościoła do puszki można  złożyć ofiarę na cele Światowego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w Krakowie.
  10. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Maria Jaskulska z ul. Świtezianki, l. 75
    • Śp. Kazimiera Żołnowska z ul. Telimeny, l. 79
    • Śp. Maciej Mikuła z ul. Łostowickiej, l. 38
    • Śp. Hanna Tom z ul. Bądkowskiego, l.56
    • Śp. Anna Gabriel z ul. Kartuskiej, l. 10

* * * * *
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi plebiscytu na Proboszcza Roku informujemy, że Ks. Abp nominował Ks. Jacka. Kto chciałby głosować to trzeba wysłać sms na nr 72355 o treści: da.21 (koszt 2,46).