X Niedziela Zwykła – 07.06.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. W środę wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała, z niedzielą włącznie, procesja z Najświętszym Sakramentem dookoła Kościoła po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie asysty do niesienia chorągwi oraz panów do niesienia baldachimu. Wszystkich parafian, a w szczególności dziewczynki sypiące kwiatki zachęcamy do licznego udziału przez całą Oktawę Bożego Ciała.
  4. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  5. W przyszłą niedzielę 14 czerwca – zbiórka do puszek na kolonie letnie dla ubogich dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  6. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Siostrom zakonnym, paniom dekorującym ołtarze, kapłanom, Służbie Liturgicznej, dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki, asystom, panu organiście, panom kościelnym oraz wszystkim biorącym udział w procesji. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Grażyna Kocińska z ul. Amona, l. 78
    • Śp. Sławomir Władecki z ul. Szarej, l.42
    • Śp. Stefania Smolińska z ul. Kartuskiej, l. 90

* * * * *
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi plebiscytu na Proboszcza Roku informujemy, że Ks. Abp nominował Ks. Jacka. Kto chciałby głosować to trzeba wysłać sms na nr 72355 o treści: da.21 (koszt 2,46 zł).