XI Niedziela Zwykła – 14.06.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  3. Dzisiaj w  niedzielę 14 czerwca – zbiórka do puszek na kolonie letnie dla ubogich dzieci i młodzieży z naszej parafii. Przed kościołem będzie mini kiermasz. Cały dochód przeznaczony jest na wyjazdy dla dzieci niezamożnych.
  4. We wtorek 16 czerwca o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nauczaniem Św. Jana Pawła II.
  5. W środę obchodzimy wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Odpust w naszym dekanacie w Kokoszkach.
  6. W najbliższą sobotę, w szkole nr. 14 odbędzie się festyn rodzinny. Rada Rodziców serdecznie zaprasza.
  7. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Siostrom zakonnym, Paniom dekorującym ołtarze, kapłanom, Służbie Liturgicznej, dzieciom i dziewczynkom sypiącym kwiatki, asystom, panu organiście, panom kościelnym oraz wszystkim biorącym udział w procesji. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać. Podziękowanie również dla Policji za zabezpieczenie procesji Bożego Ciała.
  8. Osoby, które chciałyby  przyjąć pielgrzymów na „Światowe dni młodzieży” w lipcu 2016 roku, mogą zgłaszać się po Mszy Św. w zakrystii oraz biurze parafialnym.
  9. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Janina Kurzyńska z ul. Szarej, l. 86
    • Śp. Mieczysław Fanzloch z ul. Kartuskiej, l. 73