XII Niedziela Zwykła – 21.06.2015 r.

1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  2. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Siostry Wspólnej Pracy, które będą mieć w naszej parafii Niedzielę Powołań.
  3. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  4. W środę 24 czerwca – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  5. W czwartek 25 czerwca – dzieci  i młodzież, która kończy rok szkolny oraz rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 8.00. Szkoła Lingwista zaprasza na Mszę św. również w czwartek o godzinie 10.00.
  6. W sobotę 27 czerwca Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  7. Osoby, które chciałyby  przyjąć pielgrzymów na „Światowe dni młodzieży” w lipcu 2016 roku, mogą zgłaszać się po Mszy Św. w zakrystii oraz biurze parafialnym.
  8. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Marię Wojciechowską z ul. Słonecznej l.67
    • Śp. Marka Jankowskiego z ul. Jesionowej l. 60