XV Niedziela Zwykła – 12.07.2015 r.

2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii    i życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy do naszej parafii na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
    • W poniedziałek zapraszamy o godz. 20.00 na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją wokół kościoła z rozważaniem tajemnic Różańca św. Prosimy zabrać ze sobą świece. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. Jakub Dębicki
    • W środę 15 lipca – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • W czwartek 16 lipca – NMP z Góry Karmel. Również w czwartek zapraszamy tradycyjnie na godzinę 20.30 na Apel Papieski.
  4. Nasz Parafialny Zespół Caritas uczestniczy w akcji Caritas Archidiecezji Gdańskiej: „Tornister pełen uśmiechu”. Dlatego są rozprowadzane wśród chętnych parafian puste plecaki, do których będzie można zakupić przybory szkolne. Pozostało jeszcze 5 plecaków. Wypełnione plecaki prosimy w połowie sierpnia przynieść na parafię.
  5. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30–17.30.
  6. W przyszłą niedzielę 19 lipca – rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie nowych pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
  7. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
    • Śp. Sabina Piwnik z ul. Malczewskiego l. 86