XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2015 r.

2. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.
  3. Dzisiaj w niedzielę 19 lipca – rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie nowych pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
    • W środę  22 lipca – wspomnienie Św. Marii Magdaleny,
    • W czwartek 23 lipca – święto Św. Brygidy, zakonnicy,
    • W Piątek 25 lipca – św. Kingi,
    • W sobotę 26 lipca – Św. Jakuba, Apostoła.
  5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest czynne w środy i piątki    w godz. 15.30 – 17.30.
  6. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Krystyna Miszewska, z ul. Kartuskiej, l. 83,
    • Śp. Kazimierz Mociewicz, z ul. Pana Tadeusza, l.65.