XX Niedziela Zwykła – 16.08.2015 r.

2. Dzisiaj w niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 13.00 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii pod przewodnictwem Ks. Abp Sławoja Leszka Głódzia i zaproszonych gości. Mam nadzieję że nie zabranie też naszych Parafian na tej pięknej uroczystości.
    • W poniedziałek 17 sierpnia – Św. Jacka, kapłana.
    • W czwartek 20 sierpnia – Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
    • W piątek 21 sierpnia – Św. Piusa X. Po Mszach św. można uczcić relikwie Świętego.
    • W sobotę 22 sierpnia – NMP Królowej.
  4. Do końca sierpnia biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Wypełnione plecaki prosimy przynieść na parafię, aby pod koniec miesiąca obdarować nimi dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.
  6. W I sobotę miesiąca września zapraszam na mini Pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych naszej diecezji i diecezji pelplińskiej: Swarzewo, Sianowo, Trąbki Wielkie oraz Sanktuarium Matki Boskiej Pojednania w Łęgowie. Koszt około 60 zł.
  7. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  8. Do wieczności odeszli nasi Parafianie:
    • Śp. Leon Płotka z ul. Zakopiańskiej, l. 61