XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2015 r.

• W środę 26 sierpnia – uroczystość NMP Częstochowskiej. Na wszystkich Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego. Msze św. o godz. 7.00, 7.30, dodatkowa o 9.00 i o 18.00. W Szczególny sposób modlimy się za prześladowany Kościół w Iraku.
    • W czwartek 27 sierpnia – Św. Moniki. Apostolat Maryjny zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
    • W piątek 28 sierpnia – Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
    • W sobotę 29 sierpnia – męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.
  3. Do końca sierpnia biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30 – 17.30.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyłączyli się do akcji „Tornister pełen uśmiechu”. Mszę św. dziękczynną w intencji ofiarodawców odprawimy14 września o godz. 11.30.
  5. W I sobotę miesiąca września zapraszam na mini Pielgrzymkę po Sanktuariach Maryjnych naszej diecezji i diecezji pelplińskiej: Swarzewo, Sianowo, Trąbki Wielkie oraz Sanktuarium Matki Boskiej Pojednania w Łęgowie. Koszt około 60 zł.
  6. Rada Dzielnicy Siedlce zaprasza na piknik rodzinny w parku na Bema w niedzielę 23 sierpnia w godzinach od 13 do 16.
  7. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Zygmunt Sołtys z ul. Asesora, l. 70
    • Śp. Adrian Fyda z Działek, l. 23