XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2015 r.

 1. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu:
  • We wtorek 8 września – święto Narodzenia NMP
  • W sobotę 12 września – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
 3. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu, jako ministranci prosimy o kontakt  z Ks. Marcinem- juniorem.
 4. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana – Tha w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po wieczornej Mszy św.
 6. W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
 7. We wtorek 8.09 wieczornej Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi Asystent Duchowy wspólnoty Franciszkańskiej O. Kazimierz Brzozowski. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie modlitewne o godzinie 16.30 do salki parafialnej.
 8. W  przyszłą niedzielę Dzień Fatimski, zapraszamy na godzinę 20.00 ze świecami na Mszę św, której będzie przewodniczył ojciec Radosław Solon ze zgromadzenia Ojców karmelitów. Po Mszy św. procesja wokół kościoła i Różaniec. Zapraszamy serdecznie.
 9. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 18.45 lub w czwartek o godzinie 16.00. natomiast rodziców zapraszamy w niedzielę 13.09 o godzinie 18.45 po wieczornej Mszy św.
 10. Plan spotkań dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Pokuty i Eucharystii, będzie podany przez siostrę Edytę.
 11. Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać kolejny V już tydzień wychowania pod hasłem „Wychowywać do pełni człowieczeństwa”.
 12. Rada Dzielnicy Siedlce, zaprasza dzisiaj w  niedzielę 6 września o godzinie 15.00 na historyczny spacer po Siedlcach. Początek przy Parku na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej i Powstańców Warszawskich vis a vis Szpitala Wojewódzkiego. Podczas tego spaceru, przewodnik przybliży nam historie i ciekawostki naszej dzielnicy.
 13. W kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.
 14. Pan odwołał do wieczności:
  • Śp. Zdzisław Różycki, lat 52 z ul. Świtezianki
  • Śp. Teresa Siromska, lat 85 z ul. Kartuskiej