XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2015 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tej niedzieli będzie „Syria”. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Kartki na wypominki są jeszcze wyłożone z tyłu kościoła. Wypominki prosimy składać w zakrystii i biurze parafialnym.
    • We wtorek 10 listopada – Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • W środę 11 listopada – Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada 97. rocznica odzyskania niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 7.30, 10.00 i 18.00.
    • W czwartek 12 listopada – Św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • W piątek 13 listopada – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  4. Spotkanie wspólnoty Marana Tha w środę 11.11 po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Krąg Biblijny spotyka się w czwartek 12.11 po wieczornej Mszy Świętej.
  6. W ubiegłym tygodniu na rekonstrukcję zegarów wieżowych ofiarę złożyło 34 rodziny. Ofiary można składać po każdej Mszy św. w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Do tej pory zebraliśmy na ten cel 11.060 PLN.
  7. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową w dniach 9.04-17.04.2016 r do Paryża, La Salette, Rems, Lourdes, Zamki nad Loarą.
  8. Spotkanie dla rodziców kandydatów, którzy przygotowują się w tym roku szkolnym do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w przyszła niedzielę  po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.45.
  9. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Dariusz Sawczak ul. Szkolna, l. 51
    • Śp. Dariusz Zieliński ul. Dębowa, l. 91
    • Śp. Małgorzata Kukla – Gumińska z ul. Kruczkowskiego, l. 60
    • Śp. Halina Grzyb ul. Kartuska, l. 86
    • Śp. Jan Salamon z ul. Skarzyńskiego, l. 66

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.